قوانین دیجی گرام 24

1⃣ در قبال مجموعه‌های ممنوعه [ صیغه، پیشبینی، پورن، منشوری، ضدنظام، فروش اسلحه و مواد مخدر، فروش محصولات جنسی و هرآنچه تابع قوانین جمهوری اسلامی نباشد ] در صورت ثبت سفارش هیچ مسئولیتی نه در تکمیل نه در پشتیبانی نداریم.

2⃣ مسئولیت کانال های بزرگ و ریزشی با مشتری می‌باشد و ممکن است ما در چندین شات سفارش تکمیل کنیم.

3⃣ استارت و شروع اکثر سفارشات آنی می‌باشد اما زمان تکمیل متغییر و به عوامل مختلف اعم از حجم سفارشات ، محدودیت‌های کانال/پیج ، ریزش‌ها و… بستگی دارد.

4⃣ انجام سفارشات سنگین و مقدار بالا ، به زمان زیادتری نیاز دارد صبور باشید.

5⃣ ارائه خدمات واقعی و باکیفیت و اختیاری به زمان بیشتری نیاز است، لذا صبور باشید و از بخش پشتیبانی میتوانید روند اجرا سفارشتون پیگیری کنید.

6⃣ ما هیچ مسئولیتی در قبال تغییر آدرس [ تگ ] و یا حذف ناگهانی آدرس [ تگ یا پیج ] نداریم و ممکن است سفارش شما لغو شود و هیچ وجهی برگشت داده نمی‌شود. و تکمیل شده حساب می‌شود.

7⃣ در قبال سرویس‌های کم‌ریزش یا ریزش‌صفر ما متهعد به صادق‌سازی و کیفیت هستیم ولی تاکید می‌شود که تابع شرایط و تغییرات و سیاست‌های احتمالی اپلیکیشن‌ها نظیر تلگرام و اینستاگرام ما مسئولیتی بابت حذف شدن یا ریزش نداریم.

8⃣ در زمان انجام سفارش به هیچ عنوان امکان لغو یا کنسل سفارش وجود ندارد و در شرایط خاص به تشخیص بخش مدیریت سفارشات در صورت امکان درخواست بررسی و پیگیری می‌شود.

9⃣ امکان برگشت وجه به کارت بانکی تنها در صورت احراز تصویری و تهیه فیلم از چهره و کارت بانکی و کارت ملی واریز کننده از طریق شماره شبا حساب امکان پذیر است و این تابع قوانین و دستورات پلیس فتا می‌باشد.

🔟 درصورت توهین و فحاشی به هریک از مدیران ارشد و کارمندان مجموعه از ارائه خدمات و پیگیری سفارش ممانعت به عمل می‌آید و فرد خاطی در صورت احراز کامل تصویری ( تهیه فیلم از خودش به عنوان واریز کننده وجه ) امکان برگشت وجه برای باقی‌مانده حساب ممکن است و سفارشات ناتمام مانده لغو شده و تکمیل شده به حساب می‌آید.

1⃣1⃣ مجموعه اختیار دارد هرزمان به صلاح‌دید مدیریت بخش حسابداری یا مدیریت بخش تراکنش‌ها از واریز کننده احراز کامل هویت [ کتبی یا تصویری ] بخواهد و در صورت عدم همکاری از ارائه خدمات ممانعت شده و حساب مسدود و وجه واریزی در صورت دستور مراجع قانونی به حساب طرف برگشت داده خواهد شد.


2⃣1⃣ در زمان انجام سفارش اگر قوانین اجرا نشود مجموعه در قبال تکمیل و هزینه سفارش هیچ مسئولتی ندارد و سفارش لغو و هزینه سفارش برگشت نخواهد شد.

3⃣1⃣ برای ریزش محصولات به طور کلی هیچ قانون و تعریف قطعی وجود ندارد، لذا واقعی یا فیک بودن سرویس و قیمت آن نقش بسازی در میزان ریزش دارد.

4⃣1⃣ برای مجموعه‌هایی که سازنده آن، خارج از ایران می‌باشد یا کلا خارجی می‌باشد، فقط از سرویس‌های اروپا استفاده شود. در صورت عدم رعایت این مسئله ممکن است انجام و پیگیری سفارش هفته‌ها طول بکشد !

5⃣1⃣ زمان تکمیل سفارشات اینستاگرام به هیچ‌عنوان زمان مشخصی ندارد و ممکن است سفارشی به علت محدودیت موجود برای یه پیج یا اختلال سرویس ارائه دهنده و یا سفارشات سنگین بیش از یک هفته‌ام طول بکشد.

6⃣1⃣ پس از ثبت سفارشات مجموعه ضامن ریزش‌ها نمی‌باشد و لذا در صورت تکمیل سفارش برای مشتریان عزیز شات از پنل‌های ارسال فرستاده می‌شود نه مقدار یا عدد فعلی کانال/گروه/پیج/صفحه.

7⃣1⃣ در صورت ثبت سفارش به صورت همزمان در ۲ مجموعه ارائه خدمات فضای مجازی، سفارش لغو و امکان برگشت وجه به پنل خدمات امکان پذیر نمی‌باشد، لذا از ثبت همزمان خودداری کنید.

8⃣1⃣ با7 سال ارائه خدمات مجازی تمام تلاش ما صادق‌سازی محصولات و ارائه کیفیت مناسب هر محصول می‌باشد، توضیحات و قوانین مجموعه واقعیت‌های فعلی و میزان و مبنای کار و رضایت شما اولویت خدمات ما می‌باشد.